Promocje inne

Tańsze zakupy on-line i zwrot pieniędzy.

Cashback to nowy trend w świecie zakupów on-line. Dziś podpowiem Wam jak oszczędzać podczas zakupów dokonywanych on-line.

Dzisiaj w dobie pandemii (ale i nie tylko) coraz więcej ludzi dokonuje zakupów zdalnie. Kupujemy wszystko – od żywności poprzez ubrania po elektronikę. Dlaczego przy okazji nie sprawić by parę groszy pozostało w portfelu?

Ktoś już o tym pomyslał i dzisiaj z pomocą przychodzi nam Letyshops.

Letyshops to darmowa aplikacja dzięki której zaoszczędzisz podczas zakupów on-line. Dlaczego akurat ta spośród dziesiątek innych aplikacji? Bo ma ogromny zasięg – do wyboru macie setki marek (ich listę znajdziecie na stronie aplikacji). A wszystko bez opłat i ukrytych haczyków.

Co należy zrobić?

Wystarczy kliknąć na ikonę:

Zakładacie konto,

ściągacie aplikacje dedykowaną lub w przypadku PC instalujecie wtyczkę do przeglądarki.

Poprzez aplikację (lub stronę www) Letyshops wybieracie firmę w której chcecie dokonać zakupów (macie ich masę – od portali aukcyjnych przez markety spożywcze, znane firmy odzieżowe i obuwnicze na elektronice i książkach skończywszy – same popularne marki).

Zostajemy przekierowani na stronę sklepu, dokonujemy zakupów i… procent wydany na zakupy wraca do nas – proste.

Ile dokładnie? Każdy sklep ma inny cashback – z reguły jest to kilka procent.

Za pomocą dedykowanej aplikacji możecie łatwo i wygodnie wypłacać środki (na kartę bankową bądź PayPal). Minimalna kwota do wypłaty to 20 zł.

Dodatkowo jest teraz promocja – jeżeli zarejestrujecie konto i w przeciągu 30 dni dokonacie zakupów on-line na kwotę minimum 50 zł – otrzymacie dodatkowy zwrot (oprócz casback) w wysokości 10 zł.

Dlaczego więc nie korzystać skoro są ku temu możliwości?

To doskonały sposób na zdobycie środków na kolejną podróż bądź zaoszczędzenie podczas podróży przy zakupach noclegów czy jedzenia.

Zapraszam i zachęcam do korzystania.

 

Dodaj komentarz